انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی باقرشهر برگزار و در پایان ابوطالب بقرایی به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی باقرشهر انتخاب شد
در این انتخابات عین اله آقاپور به عنوان نایب رئیس و حسین ابراهیمی بعنوان منشی و حسین گراوند ، خزانه دار ،شورای اسلامی باقرشهر انتخاب شد.
#کانال_خبری_شورای_اسلامی_باقرشهر
@shorabaghershahr

 رئیس شورای اسلامی باقرشهر ، کارکنان شهرداری خدمتگزاران  بی منت و خدوم شهر هستند  
تقدیر شورای اسلامی باقرشهر از سعید استادفرج به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها 
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛  همزمان با روز 14تیرماه که به نام روز شهرداریها و دهیاریها نام گذاری گردیده ، حسین ابراهیمی و عین اله آقاپور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی  باقرشهر با حضور در دفتر شهردار از سعید استادفرج تقدیر کردند .
در این دیدار حسین ابراهیمی  رئیس شورای اسلامی باقرشهر با قدردانی از تلاش و کوشش و خدمات شبانه روزی مدیران و کارکنان شهرداری باقرشهر گفت : کارکنان شهرداری ، خدمتگزاران  بی منت شهر و خدوم هستند  .
ابراهیمی با اشاره به برنامه ها و پروژه های  در دست اجرای شهرداری گفت : امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهری باشیم و یقینا با همت و تلاش کارکنان و مدیریت و تجربه شهردار باقرشهر این کار امکان پذیر خواهد بود .
سعید استادفرج شهردار باقرشهر با قدردانی از اهتمام اعضای شورای شهر در توجه به شهرداری و خدمات آن ، گفت: به امید خدا و تلاش همکاران در دهه فجرامسال شاهد افتتاح چندین پروژه خواهیم بود. درپایان این دیدار با اهدای لوح سپاس و تابلو از خدمات شهردار باقرشهر تجلیل شد.

.راهکارهای اشتغال زایی خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست بررسی شد
 طی جلسه ای با حضور مجتبی پرک و عسگر پناهنده اعضای شورای اسلامی باقرشهر و مسئولینی از سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) و قرارگاه سپاه صاحب الامر ، راهکارهای اشتغال زایی خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست با بهره گیری از امکانات طرفین بررسی شد.

آیین اختتامیه مسابقات لیگ برتر فوتبال باقرشهر یادواره شهدا با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر برگزار شد .

اطلاعیه ها

نظرسنجی وب سایت

عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر را تاکنون چگونه ارزیابی می کنید ؟