برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) در باقرشهر

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ این مراسم به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقر شهر و حوزه بسیج ۴۵۲ خواهران شهدای گمنام؛ جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه(س) و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بوستان های ارغوان و بانوان فدک با حضور جمع کثیری از بانوان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.
 
در این مراسم که با حضور ابوطالب بقرائی رئیس و عین اله آقاپور نائب رئیس شورای شهر، امیر محبی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار، صمدی مدیر فرهنگی و فرهنگسراهای شهرداری و خانم شهسواری فرمانده حوزه بسیج خواهران برگزار شد.
 
 جشن بزرگ میلاد فرخنده حضرت زهرا(س) و جشن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بوستان های فدک و ارغوان برگزار شد
 
.
 
ضمن برگزاری مولودی خوانی و مسابقات فرهنگی ، از جمعی از برندگان و فعالین فرهنگی خواهر تجلیل بعمل آمد.

 آیین تکریم و معارفه‌ی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) و فرمانده حوزه ۴۵۱ ثامن الحجج(ع) با حضور اعضای شورای اسلامی باقرشهر در سالن عطریاس برگزار شد.

 دیدار ابوطالب بقرایی رئیس شورای اسلامی شهر باقرشهر و سعید استادفرج شهردارباقرشهر با دکتر جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها شهید سلیمانی و دهه بصیرت؛ یک دوره مسابقه نقاشی و دل نوشته مختص کودکان و نوجوانان برگزار گردید.

در این دیدار حسین گراوند عضو شورای اسلامی باقرشهر؛ سعیداستادفرج شهردار، امیر محبی ، محمود نوروزی و رضا بهادر معاونین شهردار نیز حضور داشتند

جلسه بررسی و پیشرفت پروژه های شهرداری باقرشهرجلسه‌ای با هماهنگی شورای اسلامی شهر و شهرداری باقرشهر پیرامون تکمیل پروژه‌های عمرانی و افتتاح آنها در دهه مبارک فجر در سالن جلسات شورای اسلامی باقرشهر برگزار گردید.

نظرسنجی وب سایت

عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر را تاکنون چگونه ارزیابی می کنید ؟