رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر، بی شک جایگاه شایسته ایران اسلامی در عرصه بین المللی و درخشش دانش آموزان و دانشجویان کشورمان در عرصه های مختلف، مرهون اهتمام خستگی ناپذیر آموزگارانی است که با اخلاص و از خود گذشتگی در جهت، تقویت و انتقال علوم زمینه آموزش و پرورش نونهالان، نوجوانان و جوانان ایران عزیز را فراهم آوردند.

 

دوازدهم اردیبهشت ماه؛ سالروز شهادت استاد شهید “آیت الله مرتضی مطهری” را ارج نهاده و روز معلم را حضور تمامی اساتید، معلمان و مربیان ارجمند تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات بزرگوارانی که با تعهد اخلاقی و وجدان کاری برای توسعه نظام آموزشی تلاش می کنند سپاسگزاریم و خالصانه ترین درود ها و تقدیرها را بدرقه راه جاودانشان می نماییم.

در حاشیه دیدار عیدانه شهردار باقرشهر با رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر ، از ریاست کلانتری ۱۷۵ باقرشهر تقدیر شد.

 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ ابوطالب بقرایی رئیس شورای شهر و اعضای شورای اسلامی با قدردانی از تلاش ریاست و کارکنان کلانتری ۱۷۵ باقرشهر ، با اهدای تندیس و هدایایی از سرهنگ آقازاده در حضور شهردار ، معاونین و مدیران شهرداری تقدیر کرد .

دیدار عیدانه شهردار باقرشهر با رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر 

پس از پایان تعطیلات عید نوروز ، سعید استادفرج شهردار باقرشهر به اتفاق محمود نوروزی معاونت اداری مالی، رضا بهادر سرپرست معاونت فنی عمرانی و شهرسازی و امیر محبی معاونت فرهنگی اجتماعی و مدیران واحدهای حراست ، بازرسی و روابط عمومی به دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر رفتند. 

سعید استادفرج در این دیدار که ابوطالب بقرایی رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر حضور داشتند.، از تعامل و همکاری اعضا در پیشبرد برنامه ها و اهداف مدیریت شهری تشکر و قدردانی کرد . 

شهردار باقرشهر به تحقق بودجه و اجرای پروژه های عمرانی در سال ۹۹ اشاره کرد و افزود : بی شک افتتاح و بهره برداری از پنج پروژه بزرگ عمرانی در سال گذشته در سایه تعامل و همراهی اعضای شورای شهر با مدیریت شهری محقق شده است.

وی در ادامه به اوج گیری مجدد بیماری کرونا و آغاز موج چهارم آن اشاره کرد و از شهروندان خواست پروتکلهای بهداشتی و استفاده از ماسک را جدی بگیرند .

استادفرج در پایان ابراز امیدواری کرد با تولید انبوه واکسن کرونا به دست محققان کشورمان شاهد ریشه کنی این بیماری منحوس باشیم و به شهروندان توصیه کرد تا روزی که واکسیناسیون همگانی آغاز شود به هیچ عنوان این بیماری را دستکم نگیرند .

 

 

 با حضور حسین گراوند عضو شورای شهر ،سعید استادفرج شهردارباقرشهر ، محمودنوروزی معاون اداری مالی و حجت عظیمی معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر از میزان آمادگی واحدهای اجرایی بازدید و طرح نمادین استقبال از بهار در باقرشهر آغاز شد.

 
 
مراسم «غرس نهال» با عنوان «به یاد هر شهید مدافع حرم، یک درخت» در آستانه روز بزرگداشت شهدا و با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم برگزار شد.
 
در این مراسم با حضور نصرالله رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری ، حسن حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله ره، مجتبی پرک عضو شورای اسلامی باقرشهر و امیر محبی معاون فرهنگی اجتماعی حضور داشتند.
 
حسین نصرالله در این مراسم پیرامون ارزشها و آرمانهای مدافعین حرم آل الله مطالب را بیان کرد و آنان را شهدای غریب اما در جایگاهی ویژه خواند و گفت: شهدای مدافع حرم فاطمیون، شهدای امت اسلام هستند که به هیچ مرز و بوم جغرافیایی تعلق ندارند.
 
وی حرکت نمادین روز درخت کاری و کاشت نهال به نام هر شهید مدافع حرم را بسیار کار پسندیده و ارزشمند دانست و گفت: ثمره وجودی شهدا، جانبازان و آزادگان مثل رشد و تکامل درخت در جامعه پایدار است و امیدواریم بتوانیم با زنده نگه‌داشتن آن‌ها در این ایام و روز درخت‌کاری دین خود را به شهدا ادا کنیم.
 
در پایان این مراسم با مشارکت خانواده های معظم شهدا؛ تعدادی اصله نهال به یاد 36شهید مدافع حرم تیپ فاطمیون کاشته شد.

بودجه ۴۵ شهرداری استان تهران به دستور استاندار تهران ابلاغ شد

 
به دستور استاندار تهران بودجه پیشنهادی ۴۵ شهرداری استان برای سال 1400 توسط روسای شوراهای شهر به شهرداران تقدیم شد.
 
در جلسه ای که با حضور اعضای شورای اسلامی باقرشهر ، شهردار ،مسئول امور مالی شهرداری باقرشهر و خانواده معظم شهدا به صورت کنفرانس برگزار شد به دستور استاندار تهران و به صورت همزمان بودجه ۹۷۰ میلیارد ریالی شهرداری باقرشهر توسط ابوطالب بقرایی رئیس شورای شهر و با حضور خانواده معظم و معزز شهدا ابلاغ شد. 
 
در پایان جلسه پدر شهیدان مسعود فیروزی و حسین فتحی ، برای خدمتگزاران مردم در شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر و توفیق خدمت بی منت دعا کردند.
 

 آیین رونمایی از اپلیکیش #باقرشهر_من با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی باقرشهر و جمعی از مسئولان در سالن عطر یاس برگزار شد.
 
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ ابوطالب بقرایی رئیس شورای باقرشهر با اشاره به اهتمام ویژه اعضای شورای شهر به پیگیری مطالبات و حوائج شهروندان گفت: با افتتاح و بهره برداری از این اپلیکیشن، مدیران شهری جزو اولین نفراتی هستند که با مردم می‌توانند ارتباط مستقیم داشته باشند.
 
 وی افزود: این اپلیکشن با در نظر گرفتن قسمت های مختلف مثل معرفی نخبگان شهری، درج آگهی های استخدام صنایع و مشاغل و درج آخرین اخبار به روز، مشاهده مصوبات و کمیسیون ها و ... با قرار گرفتن در آدرس وب سایت شورای باقرشهر و دانلود آن در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد. 
 
این مراسم با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر، اعضای ادوار شورا ، روسای ادارات ، فرمانده بسیج باقرشهر و مدیران شهرداری در سالن عطر یاس برگزار شد.
 
 در پایان مراسم از سعید استادفرج به پاس خدمات ارزنده در پیگیری مطالبات شهروندان و افتتاح و بهره برداری از پروژه های عمرانی و مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای گروه های جهادی و نیروهای بسیجی باقرشهر که به مقابله با ویروس کرونا پرداخته بودند با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل به عمل آمد

 نشست خبری شورای اسلامی باقرشهر با محوریت رونمایی از نرم افزار جامع خدمات شهری " باقرشهر من" باحضور جمعی از اصحاب رسانه در سالن جلسات شورای اسلامی باقرشهر برگزار شد

 در این جلسه به موضوعات مختلفی از جمله ساخت و سازهای غیرمجاز باقرشهر، حواشی ایجاد شده در مورد احداث خانه کشتی و همچنین عملکرد کلی مدیریت شهری در طول یکسال گذشته پرداخته شد.

نظرسنجی وب سایت

عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر را تاکنون چگونه ارزیابی می کنید ؟