مجتبی پرک نماینده شورای اسلامی شهردر کمیسیون ترافیک ، پارک خودروها در معابر اصلی ساماندهی می شود
🔶در پی مصوبه دومین جلسه کمیسیون ترافیک شهرداری باقرشهر ، ساماندهی پارک خودروها در معابر اصلی در دستور کار قرار گرفت 
🔶به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ مجتبی پرک نماینده شورای اسلامی شهر در کمیسیون ترافیک  با اعلام این خبر گفت یکی از دغدغه های شورای شهر پیگیری مطالبات شهروندان است . 
🔶پرک افزود : هر روز شاهد هستیم که برخی شهروندان و مالکان خودروها و نمایشگاه داران فروش خودرو با پارک دوبله در معابر سبب  ایجاد سد معبر و مشکل در تردد خودروهای شهروندان دیگر را بوجود می آورند . به همین دلیل  در دومین جلسه کمیسیون ترافیک شهرداری مقرر شد با برگزاری جلسات کارشناسی با پلیس راهور و شرکت های تخصصی در این زمینه ، پارک خودروها در معابر اصلی ساماندهی شود.
🔶مجتبی پرک در ادامه به جلسات تخصصی برگزار شده در این زمینه اشاره کرد و افزود : براساس برنامه ریزی انجام شده جلساتی با حضور محسن مرادی مسئول حمل و ترافیک شهرداری باقرشهر با مهندس رمضانی مجری شرکت تز پارک برگزار شده است تا با استفاده از تجربیات و دانش این شرکت ها ، شرایط اجرای طرح ساماندهی  پارک خودروها در معابر اصلی بررسی گردد .

دکتر ابراهیم قدرتی عضو شورای اسلامی باقرشهر و رئیس کمیسیون فضای سبز این شورا در گفتگوی اختصاصی اظهار داشت: با مذاکرات صورت گرفته با پیمانکاران مربوطه، مقرر شد تا تمام حقوق و مزایای کارگران شهرداری سر وقت و به طور کامل پرداخت شود، همچنین حقوق و مزایای امسال کارگران فضای سبز و خدمات شهری در قالب قراردادهای جدید، افزایش قابل توجهی داشته است.

به گزارش شورای اسلامی باقرشهر؛ رییس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر به مناسبت عید فطر پیام تبریکی صادر کردند.

به مناسبت روز ۳۱ اردیبهشت ماه ، روز اهدای عضو از تعدادی از خانواده های ایثارگر باقرشهر توسط مدیریت شهری تجلیل به عمل امد.

به گزارش اسلامی باقرشهر ؛

 رئیس و اعضای شورای اسلامی در پیامی روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را به دست اندرکاران پرتلاش این حوزه تبریک گفتند.

اطلاعیه ها

نظرسنجی وب سایت

عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر را تاکنون چگونه ارزیابی می کنید ؟