با توجه به اینکه شهر باقرشهر در حال توسعه می باشد،طبیعتا ساخت کوی های متعدد مانند کوی دانش(واقع در اراضی چرم سازی سابق)،کوی استاد مطهری (واقع در اراضی بنگاه امیرکبیر)،کوی مهستان (واقع در اراضی احمدوند و سه راه باقرشهر) موجب افزایش جمعیت شده و نیاز به امکانات رفاهی،معنوی،درمانی و... را اجتناب ناپذیر می کند.
لذا با توجه به اهمیت این موضوع، شورای اسلامی باقرشهر با دعوت از تعدادی از خیرین بزرگ تهران، جلسه ای را با این عزیزان برگزار کرد و نیازهای شهر در حوزه درمان،مدرسه ،بیمارستان و مسجد و...را بیان نمود.
در این جلسه خیرین نظر مساعد خود را درباره ساخت مسجد،مدرسه و درمانگاه اعلام کردند که انشاءالله قرار شد در جلسات بعدی از طرف شهرداری باقرشهر، زمین هایی به خیرین برای اجرای کار معرفی گردد.


 

بقرایی رئیس شورای اسلامی شهر/
عظمت شهدا در کنار رشادتها و مجاهدتهای مادرانشان هویدا میگردد
 
به گزارش شورای اسلامی باقرشهر؛ دراین مراسم اعضای شورای شهر عین ا.. آقاپور ، مجتبی پرک ، امام جمعه و شهردارباقرشهر ، فرمانده پایگاه بسیج ۴۵۱ ، مسئولین و مدیران شهرداری حضور داشتند.
رئیس شورای اسلامی باقرشهر در ادامه همایش زنان عاشورایی گفت : زبان قاصر است از بیان حمایتها و رشادتهای مادران ،خواهران و همسران شهدا که تاریخ ساز خاطرات هشت سال دفاع مقدس هستند.
بقرایی بیان کرد: عظمت نام شهدا در کنار عظمت و وقار مادرانشان نمایان شده است و بهترین تعریف را در کلام امام راحل می یابیم که فرمودند:" از دامن زن ، مرد به معراج می رود"
 
وی ادامه داد: کار ماندگار مادران ، خواهران .و همسران شهدا ، پشتیبانی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تربیت و پرورش فرزندانی است که رهرو رزمندگان و آینده سازان انقلاب اسلامی می باشند 
وی در پایان گفت : مادران شهدا آیینه تمام نمای قداست و وقار و متانت هستند و آنها با روحیه ای ایثارگرانه در کنار بانوان شهرمان ، در پشت جبهه نیز خدمات شایان توجهی به رزمندگان داشته اند.

آیین اختتامیه مسابقات لیگ برتر فوتبال باقرشهر یادواره شهدا با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر برگزار شد .

اطلاعیه ها

نظرسنجی وب سایت

عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر را تاکنون چگونه ارزیابی می کنید ؟