صبح امروز؛ همزمان با هفته روابط عمومی از فعالین این عرصه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به گزارش شورای اسلامی باقرشهر؛
در این مراسم نوروزپور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، بابایی بخشدار کهریزک، رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر، شهردار و فعالین روابط عمومی حضور داشتند.

مهندس ابراهیمی رئیس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته روابط عمومی و فرارسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: روابط عمومی انعکاس دهنده عملکرد سازمان ها هستند و جا دارد امروز از تلاش فعالین حوزه روابط عمومی تشکر نماییم که همواره در راستای اگاه سازی و اطلاع رسانی به مردم زحمات زیادی را متقبل می شوند.

دکتر بابایی بخشدار کهریزک در ادامه این مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت: اطلاع رسانی ها بسیاری از ادارات حیاط خلوت هستند و نتوانسته اند پوست اندازی کنند و نقش آفرینی درستی از خود به عنوان قلب تپنده سازمانها تا کنون از خود نشان نداده اند و باید روابط عمومی ها تقویت شوند.

استاد فرج شهردار باقرشهر ضمن تقدیر از ادوار روابط عمومی شهرداری باقرشهر عنوان کرد: روابط عمومی چشم شهرداری در میان مردم و زبان مردم در نزد من هستند که پل ارتباطی را بین شهروندان و مسئولین را برقرار می کنند.

نوروز پور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در ادامه این مراسم افزود: در این دولت کمتر از یکسال اینترنت پرسرعت به گوشی های مردم و در روستاها ارسال شد و ۶۵ درصد از امور در کرونا از طریق اینترنت حضور گرفت . در حوزه ارتباطاتی یکی از مهمترین امور در روابط عمومی ها ایجاد اولویت ذهنی برای مخاطب خود است که باید فعالین این عرصه به این امر توجه داشته باشند.

شایان ذکر است؛ در پایان این مراسم با اهدا لوح از فعالین حوزه ارتباطات و روابط عمومی تجلیل و قدردانی شد.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعیه ها

نظرسنجی وب سایت

عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر را تاکنون چگونه ارزیابی می کنید ؟