به گزارش شورای اسلامی باقرشهر،جلسه ای با حضوررئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر و برخی مسئولین مرتبط در حوزه عمران و اجرای شهرداری باقرشهر  برگزار گردید..
با توجه به اینکه شهردار محترم جناب آقای استادفرج وعده دادند که تا ۲۲بهمن سال ۹۹ تعدادی از پروژه های شهرداری کامل خواهد شد لذا این جلسه از اهمیت بالایی برخوردار بود.
مسئولین مربوطه شهرداری ابتدا در شورای شهر به سوالات اعضای شورا درباره تکمیل پروژه ها جواب دادند و بعد از آن به بازدید از پروژه های در حال ساخت پرداختند.
یکی از محورهای اصلی صحبتها درباره کمبود بودجه و مشکلات مالی شهرداری بود.
متاسفانه وضعیت مالی شهرداری باقرشهر بخاطر همه گیری ویروس کرونا بسیار ضعیف تر شده است و همین عامل بسیار در اجرا و سرعت ساخت پروژه های شهرداری اثر منفی داشته است.
ولی به لطف خداوند متعال ،انشاءالله قرار است بنا بر گفته شهردار محترم تا ۲۲بهمن، پروژه مسجد علی بن ابی طالب ع در کوی ارغوان و پارک شهدای بهران در کوی مهستان و سوله ازدواج آسان در پارک آزادگان واقع در جاده قمصر و کتابخانه و دارالقرآن واقع در کوی دانش به افتتاح برسد.

امروز در مورخ 1399/7/14 ساعت 8 صبح  جلسه  رسمی عادی شماره 306 شورای اسلامی باقرشهر با حضور اعضای شورای اسلامی باقرشهر، مصوبات در 14 بند برگزار و تصمیماتی در خصوص موضوعات صورتجلسه گرفته شد.
متن مصوبات شورای شهر بعد از رأی نهایی کمیته انطباق فرمانداری، در سایت شورای اسلامی باقرشهرقابل رؤیت می باشد.
لازم به توضیح است انشاءالله به زودی نرم افزار اندروید شورای اسلامی باقرشهر با قابلیتهای متعددی که در راستای شفاف سازی و در راستای خدمات به مردم عزیز باقرشهر می باشد رونمایی خواهد شد.

دکتر ابراهیم قدرتی عضو شورای اسلامی باقرشهر و رئیس کمیسیون فضای سبز این شورا در گفتگوی اختصاصی اظهار داشت: با مذاکرات صورت گرفته با پیمانکاران مربوطه، مقرر شد تا تمام حقوق و مزایای کارگران شهرداری سر وقت و به طور کامل پرداخت شود، همچنین حقوق و مزایای امسال کارگران فضای سبز و خدمات شهری در قالب قراردادهای جدید، افزایش قابل توجهی داشته است.

به گزارش شورای اسلامی باقرشهر؛ رییس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر به مناسبت عید فطر پیام تبریکی صادر کردند.

به مناسبت روز ۳۱ اردیبهشت ماه ، روز اهدای عضو از تعدادی از خانواده های ایثارگر باقرشهر توسط مدیریت شهری تجلیل به عمل امد.

به گزارش اسلامی باقرشهر ؛

 رئیس و اعضای شورای اسلامی در پیامی روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را به دست اندرکاران پرتلاش این حوزه تبریک گفتند.

اطلاعیه ها

نظرسنجی وب سایت

عملکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر را تاکنون چگونه ارزیابی می کنید ؟